Jana Trojanová - herečka a moderátorka.

Média

Taktovka - Na nové vlně

O Vlnohraní, rozhlasových koncertech pro děti, s moderátorkou Janou Trojanovou a autorkou scénáře Martinou Spiritovou. Uvádí Michaela Vostřelová.

https://www.mujrozhlas.cz/taktovka/na-nove-vlne

Tojesenzace.cz: INDIGO company uvádí Umění vraždy

Komediální thriller Umění vraždy světově proslulého amerického dramatika a textaře Joea DiPietra, jehož hry a muzikály dlouhodobě obsadily Broadway, zinscenoval pro Divadlo pod Palmovkou divadelní ansámbl INDIGO company. V režii Jaroslava Slánského ho představí publiku 10. září v 19:00.

Sedmička: Umění vraždy

15. 9. 2022 - Sedmička: Umění vraždy

Life4you: INDIGO company uvádí: Umění vraždy v Divadle pod Palmovkou

Komediální thriller Umění vraždy světově proslulého amerického dramatika a textaře Joea DiPietra, jehož hry a muzikály dlouhodobě obsadily Broadway, zinscenoval pro Divadlo pod Palmovkou divadelní ansámbl INDIGO company, v režii Jaroslava Slánskéhoho.

SUPER.cz: Rozhovor s Lilian Fischerovou a Janou Trojanovou

Bývalá miss Lilian Fischerová a moderátorka Jana Trojanová v rozhovoru pro SUPER.cz:

V roce 2014 založily bývalá miss Lilian Sarah Fischerová a rozhlasová moderátorka Jana Trojanová divadelní soubor Indigo Company. Doba uměleckému světu nepřeje, ale dámy nezahálely a vytvořily další projekt. To ovšem není jediná z novinek, kterou se na kameru Super.cz pochlubily.

Zpravodaj RAK Pardubického kraje

Zpravodaj regionální agrární komory Pardubického kraje přináší rozhovor s Janou Trojanovou herečkou a moderátorkou Českého rozhlasu Vltava:

Magazín dotu: U Cyrana se nám sešli čtyři držitelé Thálie, říká jedna ze zakladatelek Indigo Company

Divadelní počiny nezávislé společnosti Indigo Company můžeme sledovat již šestým rokem a nutno říci, že mají vzestupnou tendenci. O kvalitě svědčí i to, že v nejnovější inscenace Cyrano z Bergeracu se na jevišti i v režisérském křesle sešli dohromady čtyři ocenění prestižní cenou Thálie. O Cyranovi, o zkoušení s Petrem Mikeskou a o tom, jaké to je zakládat divadlo, jsme se bavili se spoluzakladatelkou Indigo Company Janou Trojanovou.

Deník.cz: Vokální uskupení Kvintetky a Duo Instrumo opět v Bojanově

Bojanov - Atmosféra pátečního podvečera trochu osvěženého odpoledním deštěm, městečko plné aut a zcela zaplněný kostel předznamenaly očekávání mimořádného kulturního zážitku.

Tipko: Za divadlem na Hněvín

Pražská divadelní společnost INDIGO Company uvede v prostorách mosteckého hradu čtyři inscenace.

e-mostecko.cz: Umělecký zážitek na Hněvíně: Těšte se na živé operní vystoupení

Most - Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, ale divadelní společnost INDIGO Company nezahálí a chystá na přelom srpna a září (29. 8. – 2. 9.) divadelní festival „Za divadlem na Hněvín!“

Týdeník Chrudimsko: Vokální uskupení Kvintetky v Bojanově

Bojanov – Do posledního místa zaplněný farní kostel v Bojanově v páteční večer předznamenal další kulturní zážitek na již pátém koncertu letošního muzicírování. Vokální uskupení Kvintetky vzniklo na jaře roku 2009. Pětice zpěvaček – Jana Trojanová, Olga Vašíčková, Michaela Šupíková, Ivana Říhová a Kamila Chaloupková spolu koncertují již delší dobu. O hudební doprovod se postaralo Duo Instrumo – Štěpán a Monika Bucharovi.

Taneční magazín: Commedia Finita na hradě i v podhradí

Divadelní agentura INDIGO company, která se věnuje mimo svou páteřní divadelní produkci také pořádání tanečních kurzů a workshopů, připravila pro Pražany i návštěvníky metropole na tuto neděli 30. července 2017 divadelní lahůdku.

Týdeník Chrudimsko: Setkání rodáků Bojanova provázely dva koncerty

Bojanov - Druhý koncert Bojanovského muzicírování byl letos načasován jako úvodní rozsáhlejší akce - "Setkání rodáků".

V páteční pozdní večer, 14. července, jsme v pološeru osvětleného kostela přivítali dva skutečné mistry. Jana Trojanová (umělecký přednes) je herečkou a moderátorkou Českého rozhlasu a Martin Beran (varhany) učitelem hudby, varhaníkem a sbormistrem.

Aplausin.cz: Andrea Kalivodová zazpívá na nádvoří Klementina. Indigo Company uvede komedii Jak je důležité býti (s) Filipem a Commedii finitu o Emmě Destinnové

Révové nádvoří, jedno z nejkrásnějších náměstí v samém srdci Prahy v Klementinu, bude dva letní večery hostit představení nezávislé divadelní společnosti Indigo Company.

Tragikomická hra o věhlasné operní pěvkyni Emmě Destinnové Commedia Finita je na programu 30. července od 20:00, proslulá komedie Oscara Wilda Jak je důležité býti (s) Filipem následuje 27. srpna od 20:00.

V idylickém prostředí nádvoří, kterému dala jméno popínavá réva vinoucí se po přilehlých zdech, se v červenci a srpnu budete moci potkat s herci Radkem Zimou, Danou Morávkovou, Lilian Fischerovou, Michaelem Vykusem, Miroslavem Dvořákem, Simonou Vrbickou, Janou Trojanovou, Jiřím Klemem a se zpěvačkou Andreou Kalivodovou. 

Lidovky.cz: Co se stalo s Emou Destinnovou? To se dozví diváci na Křivoklátě

Ve čtvrtek 13. 7. hrad Křivoklát opět ožije divadlem – od 20.00 se na II. nádvoří hraje představení o jedné z našich nejslavnějších operních pěvkyň, Emě Destinnové, s názvem Commedia finita v podání divadelní společnosti Indigo Company v režii Jaroslava Gillara a s herečkou Janou Trojanovou v hlavní roli.

INSTINKT VÁM PŘINÁŠÍ SOUTĚŽ O 3x2 VSTUPENKY na představení Jak je důležité být (s) Filipem v podání Indigo Company

Divadelní společnost Indigo Company, která je stálým hostem Divadla pod Palmovkou, představí na jeho jevišti 8. dubna od 19.00 důvtipnou britskou konverzační komedii Oscara Wildea, Jak je důležité být (s) Filipem v režii mladé talentované režisérky Hany Marvanové. Herecky vděčné figury ztvární Radek Zima (Jack), Ondřej Ruml (Algernon), Lilian Sarah Fischerová (Gvendolína), Jana Trojanová (Cecílie), Dana Morávková (Slečna Prismová) a další. 

Lidovky.cz: Kdo nemá Filipa, tak může být alespoň s ním. V komedii se představí Ondřej Ruml

Kromě své hudební kariéry září zpěvák a muzikant Ondřej Ruml i na divadelních prknech. V nejbližší době ho diváci mohou vidět v roli Algernona v inscenaci Jak je důležité být (s) Filipem, kde mu zdatně sekundují Radek Zima, Lilian Sarah Fischerová, Jana Trojanová, Simona Vrbická, Stanislava Jachnická či Dana Morávková. Hru Oscara Wilda nastudovala divadelní společnost Indigo Company, která je stálým hostem Divadla pod Palmovkou.

Taneční magazín: Je tu zase „Tlustý prase“

Hra „Tlustý prase“ je moderní a břitkou komedií o vztazích mezi lidmi, povrchním vnímání světa i laciném pozlátku.

Jakému herci se dnes říká „český Belmondo“? Jak hraje v divadle česká vicemiss? Jak si poradí titulní představitelka s neforemným kostýmem? To vše můžete nejdříve vidět v pondělí 3. 4. od 19.00 v Divadle pod Palmovkou!

Kulturio MAGAZÍN: Pro tlustý prase má život jen výsměch

Divadelní a umělecká společnost Indigo Company hostuje v Divadle pod Palmovkou se svou hrou Tlustý prase. Hru současného amerického dramatika Niela LaButeho zinscenoval herec a režisér Petr Mikeska.

Lidovky.cz: Tlustý prase. V Divadle pod Palmovkou se odehraje příběh pořádně kalorické lásky

Divadelní společnost Indigo Company uvádí v Divadle pod Palmovkou příběh velké lásky, která musí překonat několik kil nadváhy. Hlavní hrdinka je totiž poněkud při těle. Vlastně se o ní říká, že je tlusté prase.

Aplausin.cz: Tlustý prase – nekompromisní komedie o lásce s kilogramy navíc! 3. března v Divadle pod Palmovkou

Nezávislá divadelní společnost Indigo Company uvede 3. března od 19.00 v Divadle pod Palmovkou svou inscenaci s poněkud provokativním názvem Tlustý prase.

i-divadlo.cz: Dandyové Jack a Algernon opět na scéně

Divadelní společnost Indigo přichází v krátké době s další inscenací, která bude pravidelnou součástí programu Divadla pod Palmovkou a se kterou rovněž bude vyjíždět do regionů. Stálý host libeňské scény zde jako první inscenoval (v režii Petra Mikesky) hru Tlustý prase současného amerického dramatika Neila LaButa. Nyní Indigo Company přidává klasiku – proslulou konverzační komedii Oscara Wildea z prostředí viktoriánské Anglie, pro niž se u nás vžil český název "Jak je důležité míti Filipa" a zároveň vznikl idiom, který do hry vetkl legendární překlad J. Z. Nováka.