Jana Trojanová - herečka a moderátorka.

REFERENCE

Reference na moderování.


Jana je vynikající profesionál, ať už se jedná o moderaci formálního či neformálního charakteru. Oceňuji její perfekcionalismus, stejně tak jako pohotovost, se kterou dokáže vybruslit z každé situace, která se na jevišti odehraje. Měla jsem pocit, jako by nebyla jen moderátor, ale také pořadatel. Starala se v průběhu akce o hosty i účinkující, aby byli o scénáři plně informováni. Její herecké, řečnické i organizační umění oceňuji.     
   

Miluše Horská, 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR

 

S Janou jezdívám na besedy se čtenáři a mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Jako moderátorka besed je profesionální a vstřícná k posluchačům i ke mně. Umí improvizovat, umí si opatřit relevantní informace i bez mé pomoci, a při recitaci mých básní a textů je excelentní. Vždycky je to pro mě zajímavý a radostný zážitek. Podle ohlasů publika vím, že i pro něj.               

Jiří Žáček, básník a spisovatel

 

Velmi oceňujeme Vaši profesionalitu a přístup mnohdy i k odborným částem našich akcí. Díky Vám se staly více významnými pro celou veřejnost v našem regionu. Dožínky i marketingové fórum, které u nás moderujete pravidelně, vyhodnocujeme s celým širokým týmem organizátorů a nikdy jsem nezaslechl jinou než pochvalnou připomínku k Vaší osobě. Budeme proto rádi, když naše spolupráce dál potrvá.

Ing. Leoš Říha, viceprezident Agrární komory ČR

 

S Janou spolupracuji již několik let, a to nejen jako s moderátorkou dětského pořadu Telefon, který vysíláme v České televizi, ale také jako s moderátorkou mnoha kulturních akcí, jež jsem spolupořádala. Nemohu si vynachválit nejen její profesionální přístup, ale i humor a laskavost, jimiž je nadána a také "zapálení" pro věc. Vřele doporučuji.

Jana Ozoráková, dramaturgyně a scénáristka České televize

 

S elegancí, vtipem i s vřelostí – tak moderuje sympatická Jana Trojanová. Kromě toho oceňuji její perfektní přípravu, vynikající týmovou spolupráci a schopnost poutavě provádět napříč širokým spektrem společenských a kulturních událostí (koncerty, soutěže, prezentace programu).

Mgr. Bc. Alena Maršíková Michálková, hudební redaktorka, Český rozhlas Vltava

 

Jana je na své vystoupení vždy perfektně připravena, dokáže improvizovat a pohotově reagovat i na nestandardní situace. Vždy se na akci dostaví s dostatečným předstihem a vždy volí i přiměřené a vhodné oblečení k danému typu akce. Má velmi milý a přátelský projev, obecenstvo si okamžitě získá a dokáže s ním navázat kontakt. Drží se časového plánu akce, zbytečně neodbíhá a není rozvláčná.
S klidným svědomím mohu jen doporučit.

Lenka Královcová, pořadatelka mezinárodních soutěží, koncertů a společenských akcí

 

Jana patří již tradičně společně s hercem Pavlem Novým k moderátorům naší věhlasné akce. Spolupráce s ní je na nejvyšší profesionální úrovni. Je velmi pohotová, se širokým záběrem vědomostí z různých oblastí běžného života, zároveň velmi přátelská, obětavá, vždy usměvavá a elegantní. V sále umí naladit příjemnou a uvolněnou atmosféru a svými slovy nikdy neurazí. V neposlední řadě je přizpůsobivá a umí improvizovat.

Radek Černý, zakládající člen spolku PROVAS z.s. na Hlinecku, pořadatel Benefičního koncertu

 

Janiny zkušenosti a profesionalitu využíváme v rámci krajských postupových přehlídek, které pořádáme. Je velice profesionální. Vede hlasové rozcvičky, je členkou odborného lektorského týmu, který výkony soutěžících vyhodnocuje a následně jejich vystoupení s účastníky rozebírá. Pravidelně se zúčastňuje coby porotkyně i výběrových oblastních předkol těchto postupových přehlídek. Všichni účastníci si nesmírně váží jejího názoru, oceňují její odbornost, ochotu poradit a srdečný přístup. Svým projevem a přístupem dokáže vždy navodit příjemnou a srdečnou atmosféru. Plně uplatňuje své herecké a pěvecké zkušenosti. Oceňujeme její interpretační umění. Velmi rádi s ní budeme spolupracovat i v budoucnu a umožňovat tak našim návštěvníkům pořadů a účastníkům přehlídek nevšední setkání se skromnou a talentovanou umělkyní.

Hana Cihlová, Krajská knihovna v Pardubicích - odd. regionálních a kulturních služeb