Jana Trojanová - herečka a moderátorka.

Archiv

Jak je důležité míti Filipa

Lehkovážná komedie pro vážné publikum.

Dokonalá svatba

Dokonalá svatba angl. Perfect Wedding je anglická situační komedie britského dramatika Robina Hawdona, která měla premiéru roku 1994 a od té doby se objevuje na jevištní celé Evropy.

Drahý Diego, aneb před Fridou byla Quiela

Hudebně-literární pořad s úryvkyz knihy Eleny Poniatowské "Drahý Diego, objímá tě Quiela" vás seznámís nelehkým osudem ruské malířky Angeliny Beloffové: "modrým ptáčkem"a milenkou mexického malíře Diega Rivery.

Příběhosudové lásky, ale i bolesti a samoty, se odehrává po první světové válce vPaříži. Místní Bohéma a Angelina mezi nimi, upírá zrak k idealizovanému obrazuMexika, k zemi, kde se může uskutečnit nová UTOPIE.

Služky

Původní Genetova hra SLUŽKY kombinuje klasické francouzské drama s prvky kriminálního příběhu čerpajícího z černé kroniky. Dvě služebné hrají hry "na někoho jiného i sebe navzájem". Někdo má možná na někoho políčeno... Anebo je to jen hra na pohrávání si myší s kočkou, umožňunjící únik z reality?

Ženy ve službách hákového kříže

Hra o dvou pohledech na umění a slávu žen předních nacistických pohlavárů.

Kam až může ženu dovést touha po uměleckém a společenském docenění?

 

We are the Talents

Bláznivá hudební komedie divákům odkrývá zákulisí mediálního fenoménu dnešní doby, talentových soutěží. Šest finalistek zcela rozdílných charakterů doufá, že jim výhra v soutěži změní život, že jejich starý život vymaže a otevře dveře do zářivé budoucnosti.

Úvod do neštěstí

Divadelní groteska o hrách, které na sebe hrajeme a které jsou k smíchu stejně jako k pláči.
Co je štěstí? Odpovědi Jaroslava Duška, Radvana Bahbouha, Piera La Cheze a dalších shlédnete v autorském divadelním představení Úvod do neštěstí.

Improvizovaný večer

28. 8. 2014 se v Divadle Na Prádle odehrál premérový improvizovaný večer.

Intr - scénické čtení

Divadelní scénky na motivy knihy Intr od Ladislava Karpianuse, které zrežírovala Tereza Karpianus a ve kterých  hrají Ondřej Rychlý, Jana Trojanová a Ondřej Novotný. 

Experiment

Co bylo dřív, vejce, nebo slepice? A co kohout? Kdo koho vlastně svedl, Eva Adama, či naopak? A had ďábel byl rodu mužského, či ženského? A co z těch vajec vzejde? Prvotní hřích? Natvrdo?! Mělo být snad jablko sváru pouhou boží provokací? Nebo mělo jen zabít tu nebetyčnou nudu v ráji?

Kulhavý mezek

Historická divadelní hra Oldřicha Daňka.  

Píše se rok 1628, třicetiletá válka je téměř ve své polovině. Kdesi v zapadlé stodole se před jejími hrůzami schovává skupina potulných komediantů. Má ještě smysl vyprávět příběhy? Co má v takové době ještě smysl?